Kontakt

Presskontakt

Kontakta Liselotte Jansson för pressinformation om projektet Fight Dementia och läger för unga anhöriga.
Mejl: liselotte.jansson@alzheimerfonden.se
Telefon: 020-30 11 30

Tove-Wiik-1-600x400

Generella frågor om projektet

Kontakta projektledare Tove Wiik om du har generella frågor om Fight Dementia.
Mejl: tove.wiik@alzheimerfonden.se
Telefon: 072-240 31 12

Stina-Arosenius-600x404

Övergripande frågor

Kontakta Stina Arosenius om du har övergripande frågor om lägerverksamheten.
Mejl: stina@alzheimerfonden.se
Telefon: 070-616 55 11

Emilia-Hallden-600x404-2

Övergripande frågor

Kontakta Emilia Halldén om du har övergripande frågor om lägerverksamheten.
Mejl: emilia@alzheimerfonden.se

Gudrun-Strandberg-600x404

Frågor om lägret i Sjövik

Kontakta Gudrun Strandberg om du har frågor kring lägret i Sjövik.
Mejl: gudrun.strandberg@avesta.se
Telefon: 0226-64 57 84

Frågor om lägret i Sjövik

Kontakta Kartin Lindholm om du har frågor kring lägret i Sjövik.
Mejl: katrin.lindholm@avesta.se
Telefon: 0226-64 58 92

Frågor om lägret i Backåkra

Kontakta Annika Nilsson om du har frågor kring lägret i Backåkra.
Mejl: annika.nilsson@ystad.se
Telefon: 0411-57 79 45

Ann-Marie-Westerlund-600x404

Frågor om lägret i Örnsköldsvik

Kontakta Ann-Marie Westerlund om du har frågor kring lägret i Örnsköldsvik.
Mejl: ann-marie.westerlund@rvn.se
Telefon: 0660-896 43